Названо ім’я міністра оборони при президенті Зеленсьkому: “йоrо знають всі” (відео)

Про те, хто може очолити Міністерство оборони України в разі перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського, розповів український журналіст Дмитро Гордон

Таку заяву він зробив в прямому ефірі одного з телеканалів країни. На думку Гордона, пост глави Міністерства оборони, може зайняти лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

При цьому журналіст зазначив, що в цілому не має достовірними даними з цього приводу, але додав, що переговори з цього приводу ведуться протягом усього часу.

Нагадаємо, Володимир Зеленський описав зустріч із збіглим політиком Віктором Януковичем.

Колишній президент України, якого звинувачують у державній зраді, вирішив схилити шоумена на свою сторону. Володимир Зеленський розповів подробиці угоди, яку запропонував екс-глава держави.

Засновник студії “Квартал 95” пояснив, що знав Віктора Януковича краще за всіх інших президентів. Одного разу, ще до втечі політика з України, він вирішив домовитися з Володимиром Зеленським. А попередньо спробував його напоїти спиртним.

«Я тоді «Інтером» керував – цим, власне, була викликана вся історія. Я був топ-менеджером шести каналів на чолі з телеканалом «Інтер», генпродюсером. Розділив інформполітику і все інше”, – повідомив Володимир Зеленський. – “У мене постійно були конфлікти з новинами. Вони мені говорили це не твоя справа, а я сперечався, бо це імідж. Мало того, люди отримують від вас одну інформацію, потім виходять інші продукти, але глядачі з цією інформацією далі живуть. Коротше кажучи, я розумію, що з новинами у них була налагоджена історія, не налагоджена – з “Кварталом”, тобто залишалася одна людина”.

За словами Володимира Зеленського, Віктор Янукович запропонував йому перейти на інші телеканали в обмін на вигідні «фінансові умови». Ціна питання склала 100 мільйонів доларів. Однак шоумен відмовився від угоди навіть за таку космічну суму.

Джерело