“Не дожила до свого 21-річчя всього п’ять днів…”: вагітну дівчина роздягнену виставили на вулицю

В окупованому Криму померла вагітна дівчина, яку роздягнену виставили на вулицю, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вагітність їй личить!”: Як виглядає і хто вона, найпривабливіша нардепка Верховної Ради, Тетяна Донець

Тетяна Піменова не дожила до свого 21-річчя всього п’ять днів. Дівчина переїхала в Крим до свого цивільного чоловіка з Волгоградської області. Молоді люди жили в селі Донське Сімферопольського району.

Відомо, що 17 січня дівчина відчула нездужання, у неї піднялася невелика температура. Так як в місцеву амбулаторію йти було вже пізно, вагітній дівчині викликали «швидку допомогу». Приїхавши на виклик лікарі зробили дівчині укол і запропонували госпіталізацію в інфекційну лікарню.

Спочатку Тетяну доставили в Луговську ЦРЛ, до якої відноситься село Донське. Там її оглянули і видали направлення до Сімферопольської лікарні №7. У приймальному покої сьомий лікарні у жінки взяли аналізи і поставили попередній діагноз і відправили додому з температурою 40 градусів.

Рідні так і не зрозуміли, що стало причиною відмови в госпіталізації. Вони лише припускають: відсутність документів – паспорта і поліса ОМС, які у неї вкрали. Таня нібито скаржилася, що в приймальні лікарні її через це називали «бомжихою».

Дівчині ставало все гірше і її повезли в перинатальний центр в Сімферополь. Там на УЗД їй сказали, що дитина загинула через високу температуру.

Тетяну стали готувати до штучних пологів (термін вагітності становив 23 тижні). Взяли аналізи, визначили в палату.

«Танін чоловік і батько приїхали. Я відійшла буквально на хвилинку, щоб двері їм відкрити, чула, як вона кричала мені «Мама, де Владик? Мама, мамочка! »Коли повернулася, вона вже лежала на кушетці, з носа у неї текла кров, а у рота була кривава піна. Так моєї дівчинки не стало”, – розповіла мама загиблої.

За словами рідних, лікарі поки не сказали їм, що ж сталося з Тетяною. Медики перинатального центру лише припустили, що у жінки була вірусна пневмонія, яка могла протікати безсимптомно. Значного погіршення стану могло посприяти переохолодження, отримане напередодні вночі. Розтин пройшов в понеділок, 22 січня.

 

джерело