Несnодівано! Лукашенко щойно назвав свого фаворита на українських виборах.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що схильний думати, що президентські вибори в Україні виграє чинний глава держави Петро Порошенко.

Про це він сказав в інтерв’ю інформаційному агентству Туреччини “Анадолу”, передає білоруський урядовий портал БелТА.

За його словами, хоча після першого туру лідирує шоумен Володимир Зеленський, а Порошенко від нього відстає, але як закінчиться другий тур, ніхто не наважиться передбачити.

“Я все-таки схильний думати, що ці президентські вибори виграє Порошенко”, – заявив президент Білорусі.

При цьому він зазначив, що не займатиметься аналітикою і не буде порівнювати двох кандидатів, оскільки одного знає добре, а іншого бачив тільки в кіно.

“Але я вам скажу від життя: у нас з Порошенком був колись спільний друг – це Михайло Саакашвілі. Коли Саакашвілі проводив вибори, будучи президентом (Грузії. – ред), конституцію поміняв, ще щось – почали з народом займатися жартами. Це призвело до того, що йому довелося покинути Грузію і ховатися в інших країнах”, – сказав Лукашенко.

“Щоб Порошенку не довелося залазити на дах і з даху закликати українців захистити його, він зробить все для того, щоб українці його підтримали. Він повинен зробити все для того, щоб народ підтримав його”, – підкреслив він.

Білоруський президент порадив українцям, які не можуть визначитися за кого голосувати, не голосувати взагалі.

“Нехай мене пробачать українці, але хочу їм сказати: якщо немає за кого голосувати, то і голосувати не треба. Навіщо голосувати за людину, в якому ти не впевнений, адже українці такий важкий політичний шлях пройшли за останні роки. Вони вже наїлися незрозумілих обіцянок”, – заявив Лукашенко.

“Вони, вже багато разів ризикуючи, вірили політикам і їх підтримували. І весь час виходило навпаки. Останні роки досвід українського народу – свідчення того, що не можна ризикувати. Якщо вже не виходить, якщо немає за кого голосувати – значить, повторні вибори”, – сказав він.

Президент Білорусі підкреслив, що, на його думку, це краще, ніж в “черговий раз ризикнути, проголосувати, а потім гірко каятися десять або більше років”.

Джерело