Невгамовна Фаріон відчитала Зеленського за Бандеру – “Маємо блазня…”

Колишня “свободівка” розповіла президенту про те, хто для неї Степан Бандера

Відома українська радикалка, викладач і політик Ірина Фаріон спеціально для президента України Володимира Зеленського записала відеозвернення з повчаннями. У своєму “лікбезі” Фаріон вирішила розповісти і пояснити “слузі народу” про життя та діяльність Степана Бандери.

Про це стало відомо завдяки новому відео на YouTube-каналі Iryna Farion.

“На чолі держави ми маємо блазня, ворога, негідника. І цей синонімічний ряд я можу продовжувати. Саме ця істота нещодавно висловилася по темі Степана Бандери.”, – починає своє звернення Ірина Фаріон.

Далі Ірина Фаріон спробувала розібратися у висловлюваннях президента України Володимира Зеленського, а також презентувала книгу про діяльність Бандери. Варто зазначити, що у своїх висловлюваннях Фаріон не стримувала себе і в своєму стилі продовжила вибирати грубі слова. Повне відеозвернення Ірини Фаріон можна переглянути за посиланням:

Також варто нагадати нашим читачам, що Окружний адмінсуд Києва виніс рішення щодо справи по символіці СС “Галичина”. З позовом звернулася головний редактор видавництва “Сакцент плюс” Наталія М’ясникова і зажадала визнати символи цього військового формування нацистськими.

Джерело