Невже нарешті весна? Якою буде погода в Україні

Погода у неділю, 11 березня, в Україні буде ще більш весняною, передає Корупція.Інфо

Тепла, сонячна і без опадів погода очікується в західних, центральних і південних областях. Про це свідчать дані Укргідрометцентру.

Так, сонячна погода без опадів у неділю прогнозується на Закарпатті, Львівщині, Івано-Франківщині, Тернопільщині, Чернівецькій області, на Волині, в Рівненській і Хмельницькій областях. Денна температура повітря в цих регіонах в середньому складе від +9 до +12 градусів.

Тим часом погода у Житомирській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській областях та в Запоріжжі теж порадує сонцем і відсутністю опадів. Середня денна температура повітря прогнозується на рівні + 4 + 7 градусів.

На півдні України 11 березня теж буде сухо, сонячно з температурою повітря + 8 + 12 градусів. Відзначимо, що такою ж весняною погода буде і в Києві. Так, в столиці не очікується ні дощу, ні снігу, а температура повітря складе + 3 + 5 градусів.

 

І зовсім весняна погода в північних і східних областях України. На Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, Донеччині та Луганщині прогнозуються опади у вигляді дощу і мокрого снігу. Денна температура повітря – 0 + 5 градусів. Винятком стане тільки Дніпропетровщина, де буде сухо, сонячно і + 4 + 6 градусів.