«Ні – капітуляції!» Військові поставили Зеленському ультиматум

День Незалежності України понад сотні людей у ​​будівлі Офісу президента Володимира Зеленського провели акцію «Ні – капітуляції!».

Більшість учасників заходу прийшли на акцію в святкових вишиванках або військовій формі. Люди тримали в руках державні прапори і підписували листи-звернення до президента, пише « Укрінформ “.

Як зазначив організатор заходу волонтер і доброволець Мирослав Гай, акція є «попереджувальної», а в листах Зеленського закликають всіма можливими методами протидіяти можливій капітуляції перед російським агресором.

Крім того, від глави держави вимагають спростувати твердження про заборону українським військовим стріляти у відповідь; заборонити приїжджати в Україну представникам російських ЗМІ і відкривати тут філії російських мас-медіа; протидіяти надання автономії будь-яким регіонах України; засудити заяви політиків про можливе надання російській мові статусу національного; сприяти припиненню спекуляцій деяких політичних сил з питання декомунізації та української історії.

Всі підписані листи Гай передав представнику Офісу президента, який вийшов до активістів. Завершилася акція масовим виконанням державного гімну України.