“Нічого ми у Путіна питати не будемо, ми рухаємося в Європу”: Порошенко зробив важливу заяву

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна не буде питати у Російської Федерації дозволу на вступ до Європейського союзу і Північноатлантичного альянсу. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

“Принципова позиція України полягає в наступному – ми не питали і не збираємося питати у країни-агресора або у Путіна дозволу по нашій європейській інтеграції і по нашій євроатлантичній інтеграції. Це виключно суверенне право українського народу”, – підкреслив Порошенко, пише korupciya.com

При цьому він вказав, що НАТО виявилося єдиним можливим і ефективним інструментом для забезпечення національної безпеки.

“Так що нічого ми у Путіна питати не будемо, ми рухаємося вперед до Європи. Ми нікому не дамо, щоб хтось погрожував Україні, включаючи Азовським морем”, – заявив президент.

Також глава держави зазначив, що Україна не буде питати у Росії, “в які храми ходити”.

“Ми не будемо питати дозволу ні у Путіна, ні у Кирила, як нам молитися, в які храми ходити, куди нам рухатися і як нам жити. Якщо ми будемо молитися і боротися, то Томос і Єдина православна помісна Церква в Україні буде раніше, ніж будь-хто очікує “, – додав Порошенко.

Крім того, він вибачився перед родинами загиблих і поранених військових за надію на мир за лічені години або дні, дане 4,5 роки тому.

“Я не буду обіцяти час. Це нечесно. Я не буду прихильником популістів, які намагаються обдурити людей”, – підсумував президент.