Ніколи не думав, що я буду постити пана Ляшка. Хіба фотожаби. Але цей його ВИСТУП на сесії ПАРЄ викликає повагу (ВІДЕО)

Miroslav Gai
Я ніколи не думав, що я буду постити пана Ляшка.
От просто такого б бути не могло, хіба фотожаби.
Але цей його виступ викликає повагу.

Саме ці месседжі і треба доносити світовій спільноті. Сообщает volna-ua.name
class=”code-block code-block-2″></
І говорити не з позиції жертви, а з позиції справедливості та права.

Геть російських окупантів звідусіль!

*******
Олег Ляшко ·

МІЙ ВИСТУП НА СЕСІЇ ПАРЄ

Поки ми обговорюємо надзвичайно важливе питання — подолання гуманітарних наслідків російської агресії проти України, в цьому приміщенні відбуваються таємні переговори за участі керівників політичних груп, фракцій і представників російської делегації про повернення Росії до зали Парламентської Асамблеї. Мотивують тим, що не вистачає грошей на фінансування європейських інституцій, тому треба повернути державу-агресора до цієї зали.

У мене питання до тих, хто ратує за співпрацю, дружбу із агресором Росією і повернення її сюди за гроші. А хто поверне батькам їхнього 29-річного сина Сергія Сергієнка з Полтавщини, який загинув вчора внаслідок мінометного обстрілу на Донбасі? Хто поверне дітям їхніх батьків, адже з моменту початку російської агресії на Сході України загинуло 10 тисяч українців. Окрім того, втрачено 20% українського промислового потенціалу. Хто поверне найкращий в Європі аеропорт ім.Прокоф’єва? Коли на найкращому стадіоні в Європі «Донбас Арена» буде лунати Гімн України і відбуватимуться матчі Ліги чемпіонів? Коли українські шахтарі повернутися в шахти, які сьогодні затоплені внаслідок російської агресії?

Представник Словакії, яка постраждала від гітлеровської агресії, сьогодні розказує, що треба дружити з Путіним. Хай би ще з Гітлером запропонував дружити! Представник Британії каже, що Крим не був українським і тому погоджується із порушенням кордонів. Але і Страсбург колись не був Францією!

Пропоную вам, шановні колеги, обговорювати питання не повернення Росії до цієї зали, а зупинення російської агресії. Тому що сьогодні українці платять кров’ю, територією, своєю боротьбою за те, щоб захистити цінності, на яких створювалася наша організація. А саме: права людини, верховенство права, повага до кордонів. Переконаний, більшість з присутніх поважає українців і цінує нашу боротьбу. Але якщо хтось із вас зневажає кордони України, де гарантія, що завтра не зневажатимуть кордони вашої держави?

Закликаю всіх до солідарності! Ми сильна нація, сильна країна, немає жодного сумніву, що ми переможемо. Але в цей час боротьби проти новітньої тиранії ми повинні бути разом! А не шукати привід, щоб сісти і поїсти в якомусь страсбурзькому ресторані червону ікру з росіянами. Дивіться, щоб та червона ікра поперек горла не стала!
джерело