НІЯКИХ ПІВРОКУ ДО ВИБОРІВ В РАДУ НЕ БУДЕ: В СУДІ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ВЖЕ ГОТУЮТЬ ПІДСТАВИ ДЛЯ ДОСТРОКОВОГО РОЗПУСКУ ПАРЛАМЕНТУ

Ті, хто сподіваються, що у них буде півроку на те, щоб подивитися і побачити, як буде себе вести Президент Зеленський – ідіоти. У суді вже готують Зеленському підстави для дострокового розпуску Парламенту. Екс-регіонал Андрій Деркач направив своє клопотання до Окружного суду Києва з вимогою запросити кількість нардепів, які входять в коаліцію, за прізвищами. У разі навіть часткового позитивного рішення суду і підтвердження факту, що коаліція не існує, у майбутнього Президента буде право розпустити Парламент відразу після інавгурації.

Коментуючи інформацію, телеведуча і блогер Лариса Волошина пише, все буде відбуватися дуже швидко, включно з боротьбою зі свободою слова. Деякі журналісти вже скаржаться, що журналістів «Схем» в команді Зе, замість обдаровувати щирими і відвертими коментарями, називають «медіалядями».

Повідомляє prefiksblog.co.ua

За словами телеведучої, безсумнівно це успіх. Коли через дуже короткий час постане питання: «Як так вийшло? Знову. За що? », потрібно згадати тих, хто заколисує зараз нас казочками про свою неупередженість, згадати тих, хто «не знайшов свого кандидата». На відміну від фанатів Зе, ці люди прекрасно все розуміють. У них немає ілюзій. Відмовляючись робити моральний вибір, вони подібно зівакам, які спостерігають за процесом згвaлтування країни, виправдовуючи себе: «Ми ж тільки дивилися, нічого ж не робили».