Нова пенсійна реформа залишить українців без останньої копійки! Кого це торкнеться…

Пенсіоннвий колапс – саме так виглядає ситуація з пенсіонерами в сучасній Україні на думку деяких експертів.

Так, згідно з підрахунками, вже через 10 років, майже половині населення України, яке досягне пенсійного віку, не зможуть виплатити пенсії, пише akcenty.

Нова пенсійна реформа в корені змінить саму систему нарахування грошових коштів. Також буде проведено перерахунок всіх виплат які є на сьогоднішній момент. Всіх пенсіонерів, хто зараз отримує мінімальні виплати очікують значні підвищення.

Серед головних змін варто відзначити три основні моменти.

Для більшості українських пенсіонерів проведуть перерахунок пенсій.

Зростуть вимоги до виходу на пенсію. Ті, хто досягне 60 років, не зможе просто так вийти на заслужений відпочинок.

Черговий перерахунок пенсій з урахуванням інфляції і зростання цін призначений вже на наступний рік.

У пенсійному фонді підкреслюють, що для того щоб мати більшу максимальну пенсію, необхідно щоб розмір вашої заробітної плати також був високим. Наприклад, якщо ваш страховий стаж досяг 35 років, то ваша заробітна плата повинна перевищувати середню по Україні трохи менше ніж в 10 разів.

Таким чином, якщо ваша «біла» заробітна плата не нижче, ніж 64 тис. Грн на місяць, то ви зможете претендувати на пенсію в розмірі 14,9 тис. Грн, а після липневих перерахунків і того більше – 15,6 тис. Грн .

Але в реальності, ніхто крім чиновників не зможе побачити реальні 15 тисяч в своїх пенсійних відомостях.

Фахівці подсччіталі, що вже через 10 років, більша половина населення нашої країни, яка є пенсіонерами не зможе отримувати свої законні виплати, так як ситуація зі страховим стажем і тіньовим ринком працевлаштування, явно залишає бажати кращого.

Джерело