Нові пани вже запаніли: Депутат зі «Слуги народу» назвав журналістку тупою вівцею

Депутат Верховної Ради з президентської партії “Слуга народу” Максим Бужанський назвав журналістку Ольгу Духнич тупою вівцею. Повідомлення про це він написав у своєму Telegram, передають Патріоти України.

Невдоволення депутата викликало інтерв’ю лідера своєї партії Дмитра Разумкова виданню НВ.

“Депутатами вашої партії стали Максим Бужанський, який ностальгує за часами СРСР і Віктора Януковича, Ірина Борзова з активним бізнесом в окупованому Криму і ще кілька цілком яскравих особистостей” – сказала Духнич.

Вона також запитала, чи готовий Разумков до “сусідства” із такими особистостями в одній партії. На це він відповів, що все перераховане не є секретом і недоторканних не буде. Тим не менш, за його словами, варто дочекатися від перерахованих депутатів дій, і тоді приймати рішення.

Активних дій, точніше, реакції на слова в його адресу від Бужанського, який ще не приніс присягу, чекати довго не довелося. Інтерв’ю було опубліковане виданням 18 серпня о 10:00, а вже о 10:24 з’явився його пост.

“Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Тупа вівця з одіозного ЗМІ” – висловився Бужанський.ЧИТАЙТЕ:

Варто зазначити, що вислів настільки не сподобався депутату, що він двічі назвав журналістку тупою вівцею, а видання – одіозним ЗМІ.