Нововведення для власників машин! Що зміниться…

Нова процедура отримання посвідчення водія в Україні не дозволяє повністю відмовитись від навчання в автошколах.

Про це повідомляється на сторінці Головного сервісного центру у Facebook.

У публікації зазначається, що нововведення дозволяють навчатись чи проходити перепідготовку в автошколах індивідуально. Тобто проходити навчання потрібно обов’язково, але можна самостійно, а не з групою. Більше того, викладачі будуть вимушені вносити у спеціальні електронні каталоги відомості про проходження кожного такого теоретичного чи практичного уроку.

При цьому усі, хто навчались на водіїв у ПТУ, допускаються до державних іспитів без навчання в автошколах.

Ще одне нововведення – заклади навчання водіїв перестають видавати паперові свідоцтва про успішне походження курсу. Натомість документ в електронному вигляді вноситься до Єдиного державного реєстру МВС.

Крім того, за новими стандартами, практичний іспит складається у територіальному центрі МВС, в якому водій успішно склав теорію. При цьому, тепер під час складання теоретичного та практичного іспитів правоохоронці можуть використовувати фото- відеофіксацію для додаткового контролю.

Одна з важливих змін стосується того, що термін дії свідоцтва про закінчення автошколи скорочено від 10-ти до 2-х років.

Раніше згадувалось, які важливі зміни торкнулись водіїв за жовтень. В Україні серйозно змінили процедуру отримання посвідчення водія та ухвалили чи підготували ще низку важливих змін, які торкнулись автомобілістів.

Джерело