Новий парламент під загрозою, грядуть чергові вибори: «це катастрофа»

Новообраний парламент буде перехідним і протримається не більше двох років

Про це в відеоінтерв’ю Politeka заявив громадський діяч і політичний експерт Дмитро Співак.

За його словами, швидше за все, парламент розвалиться не через революції чи щось подібне, швидше за все, сам президент зрозуміє, що цей парламент є для нього токсичним, що він не є договороздатним і не є дієздатним.

«Я глибоко переконаний, що осінь 2020-го року, максимум – весна 2021-го, і ми підемо з вами на дострокові парламентські вибори. І за тим самим новим законом, за відкритими партійними списками, буде друга частина тотальної зміни політичної еліти», – каже Співак.

Таким чином, тільки з нових парламентських виборів почнеться новий політичний клас в Україні. Це і буде дійсно новим етапом розвитку для країни, вважає експерт.

«Цей набір парламентаріїв – він випадковий, сам Володимир Зеленський не знає дві третини з цих людей. На мажоритарних округах була просто катастрофа, електоральне божевілля. Людям було все одно, тільки б команда ЗЕ! Була», – пояснює Співак.

Нагадаємо, нещодавно Руслан Стефанчук, який може зайняти місце віце-спікера парламенту, заявив, що законопроект про імпічмент президента України стане одним з перших, який розгляне Верховна Рада нового скликання.

Він також додав, що серед законопроектів, з яких почне свою роботу Верховна Рада IX скликання, буде переклад документообігу парламенту в електронну форму замість паперової та зміни до Конституції.

Варто зазначити, що перше засідання Верховної Ради IX скликання відбудеться 29 серпня 2019 року. Таке рішення було прийнято на перших зборах підготовчої депутатської групи. У засіданні взяли участь представники всіх політичних партій, що подолали 5-відсотковий виборчий бар’єр на виборах 21 липня 2019 року.

Джерело:https://politeka.net/