Новий указ вже підписано! Зеленський терміново звернувся до народу. Почали перекидати військових і техніку

Президент України Володимир Зеленський привітав військовослужбовців Повітряних сил ЗСУ та нагородив медалями

 

Президент Володимир Зеленський привітав захисників українського неба з Днем Військово-повітряних сил України. Про це йдеться в привітанні на сайті Офісу глави держави.

Президент упевнений, що українське небо надійно захищене авіацією і ракетниками, і подякував мужніх людей, які вдень і вночі охороняють повітряний простір України, майстерно і оперативно перекидають повітрям на далекі відстані військовослужбовців, озброєння і техніку.

“Вдячний всьому особовому складу Командування Повітряних сил за наполегливу, самовіддану працю, мужність і рішучість, виявлену при виконанні покладених завдань. Вічна пам’ять і слава героям, загиблим, захищаючи свободу і незалежність нашої держави. Упевнений, що завдяки високій професійній майстерності і відповідальності військовослужбовців цього потужного виду Збройних сил, небо над Україною завжди буде мирним, а наш народ – надійно захищеним. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та нових звершень у благородній для служіння батьківщині “, – йдеться в привітанні Зеленського.

Водночас президент підписав указ про нагородження медаллю “За військову службу Україні” полковника Віталія Палагута, полковника Олександра Буряка, прапорщика Віктора Горохівського. Медаллю “За захист батьківщини” нагороджені: старший солдат Володимир Вітвіцький, старший сержант Сергій Заїченко, майор Юрій Левинський, прапорщик Олександр Спільний і майор Ігор Філюшкін.

джерело