Ну що українці, вu rотoві ЦЕ почути?! ” Я обіцяв, що коли Зеленський стане президентом, тоді розповім про…

Лідер групи «Приват» Ігор Коломойський заперечує, що в націоналізованому «ПриватБанку» є недостача капіталу в 150 мільярдів гривень.

«Так, ми фактично втратили видані кредити в Криму і ОРДЛО, та деякі компанії збанкрутували внаслідок зубожіння населення і занепаду попиту на їх продукцію. Але питання можна було закрити докапіталізацію 15-20 млдр грн., І ми готові були продати частину акцій державі. Але держава в особі Порошенка вирішило забрати банк повністю »,

– пише бізнесмен на своїй сторінці Фейсбук.

Коломойський звинувачує експрезидента Петра Порошенка і ексглаву Нацбанку Валерію Гонтрареву в тому, що вони хочуть нажитися на цій брехні і знищити його репутацію.

Юристи олігарха порадили йому публічно, в ефірі телеканалу «1 + 1» розповісти свою версію того, що відбувається.
«Звернення Коломойського до народу буде дивитися вся Україна. І в ньому я розповім, як віджимати Приватбанк, для чого і які використовували методи. А перед цим журналісти 1 + 1 запустять короткий фільм (треба ж, який збіг!) Про корупційну діяльність Порошенка, злочинних вертикалях Насирова і Луценко, 20% відкотному рефінансу від Гонтаревої, друзів-смотрящих Кононенко-Гранівському-Пасенюку, і багато-багато іншого »,

– пише Коломойський.

Однак в таких діях він бачить загрозу спокою в суспільстві, тому остаточного наміри виступити на телебаченні не висловив.
«Поки думаю. А чим ви, Петре Олексійовичу, думаєте і думаєте взагалі? Або ваша голова зайнята тільки думками як відкрити побільше магазинів «Рошен» по всій країні? Коли вже нажрется? »

– підсумував бізнесмен.

Ігор Коломойський

Ще раз повторюю – НЕМАЄ НІЯКОЇ ДІРИ В ПРИВАТБАНКУ В 150 МІЛЬЯРДІВ!
Так, ми фактично втратили видані кредити в Криму і ОРДЛО, та деякі компанії збанкрутували внаслідок зубожіння населення і занепаду попиту на їх продукцію. Але питання можна було закрити докапіталізацію 15-20 млдр грн., І ми готові були продати частину акцій державі. Але держава в особі Порошенка вирішило забрати банк повністю.
Чому зараз в ЗМІ розганяють цю брехню? Порошенко і Гонтарева переслідують 2-мети:

1. Руками своїх маріонеток роздеребанити свіжонадруковані астрономічні 150 млрд, обваливши при цьому курс гривні.
2. Знищити репутацію Коломойського і Боголюбова як власників успішного банку. Не секрет, що ми вже працюємо над створенням нового банківського проекту. І за дуже швидкий час наберемо ту ж кількість клієнтів, що було раніше. Цьому намагаються перешкодити.

Мою юристи радять зробити в такий спосіб: поки у нас є доступи до серверів, розіслати ВСІМ КЛІЄНТАМ (20+ млн українців) смс з текстом «Важлива інформація для вас на 1 + 1 о 19.30». Фахівці каналу кажуть, що після такого анонса аудиторія буде перевищувати новорічне звернення президента по всіх каналах разом узятим! 30-35 мільйонів. Звернення Коломойського до народу буде дивитися вся Україна. І в ньому я розповім, як віджимати Приватбанк, для чого і які використовували методи. А перед цим журналісти 1 + 1 запустять короткий фільм (треба ж, який збіг!) Про корупційну діяльність Порошенка, злочинних вертикалях Насирова і Луценко, 20% відкотному рефінансу від Гонтаревої, друзів-смотрящих Кононенко-Гранівському-Пасенюку, і багато-багато іншого .

Такий крок однозначно призведе до народних хвилювань і революції. Що на руку Путіну, регіоналам і Тимошенко. Тому я поки зважую всі «за» і «проти». Поки думаю. А чим ви, Петро Олексійович, думаєте і думаєте взагалі? Або ваша голова зайнята тільки думками, як відкрити побільше магазинів Рошен по всій країні? Коли вже нажрется?

джерело