“Ну як допомагають? Принаймні, висловлюють готовність…”: Син чоловіка, якого в Києві збив кортеж Президента, розповів правду

Син Василя Мисника, якого в Києві збив кортеж президента, розповів про допомогу потерпілому з АП, передає Корупція.Інфо

Павло Мисник повідомив, що з ним спілкуються чиновники з Адміністрації, пропонуючи допомогу.

“Ну як допомагають? Принаймні, висловлюють готовність допомогти … Хоча поки ніяка допомога не потрібна. Ліки коштують до 100 грн. Не будеш же з таким звертатися. Не відомо, чи оплатять операцію, але обіцяли допомогти”, – зазначив він.

 

Мисник додав, що у батька посттравматичні явища і множинні переломи ноги.

“Переламали всі кістки, що формують коліно. Він у свідомості, розмовляє з близькими. Лікарі кажуть, що через тиждень-півтора посттравматичні явища повинні пройти, і ми готуємося потім до операції на нозі”, – розповів син.

Нагадаємо, стан 87-річного пенсіонера, якого днями в урядовому кварталі збив кортеж президента України Петра Порошенка, медики оцінюють як важкий.

Так, за словами працівників 17-ї лікарні, в якій чоловік проходить лікування, він як і раніше знаходиться в реанімації, а його стан оцінюється як стабільно важкий.

6 березня, неподалік від Верховної ради України сталася аварія за участю президентського кортежу.

Так, на перетині вулиць Інститутська і Шовковична одна з машин з кортежу президента України Петра Порошенка збила пенсіонера. Не дивлячись на те, що інші машини продовжили рух, винуватець аварії залишився на місці.

За словами прес-секретаря президента України Святослава Цеголко, Порошенко доручив надати потерпілому в ДТП пенсіонеру всю необхідну допомогу.

Джерело: «Вести»