“Нудить від цих ідіотів”: Мережу не на жарт розлютив батько з останього випуску “Міняю жінку”

1 березня на екрани вийшов шостий випуск шоу “Міняю жінку” на телеканалі 1+1, в якому під час експерименту дві сім’ї на тиждень міняються своїми мамами, передаєКорупція.Інфо

6 випуск 13 сезону шоу глядачі подивилися 35 тисяч раз і залишили понад 200 коментарів.Обмін відбувався між Каменським і Луцьком.Юля і Сергій з Кам’янського вже 13 років разом, виховують доньку Єву. Пліч-о-пліч вони відкривають власні бізнеси, підтримують один одного, а на проект прийшли за новими враженнями.
Сім’я з Луцька, Наталія та Павло, виховує двох дітей – Максима і Вікторію. Разом вони вже 11 років, але сьогодні сім’я переживає не найкращі часи. Глава сім’ї вільний час присвячує своєму авто, іноді він зникає на роботі на кілька днів і не приховує від дружини постійні зради і коханок.

Найбільше глядачів роздратував батько сімейства з Луцька Павло. Користувачі мережі розкритикували той факт, що він постійно зраджує дружині, а Наталя, в свою чергу, ніяк з ним не розлучиться і лише травмує дітей. Глядачі дали кілька порад Наталії, а в коментарях навіть знайшовся чоловік, який попросив контакт жінки.