ОБ ЭТОЙ ГИМНАСТИКЕ ХОДИТ ЛЕГЕНДА, ЧТО КАЖДЫЙ, КТО ЕЁ ДЕЛАЕТ УЖЕ ЧЕРЕЗ 5 МИНУТ СПОСОБЕН ТВОРИТЬ ЧУДЕС

Об этой гимнастике ходит легенда, что каждый, кто её делает уже через 5 минут способен творить чудеса, а если делает её регулярно, то молодеет

Энергетическая гимнастика — это несколько простых упражнений, которые занимают около 5 минут. Их можно делать лёжа в постели или стоя. Однако их нельзя недооценивать….
Читати далі
про цю стрибки йде легенда, що кожен, хто робить це за 5 хвилин – здатний творити чудеса

ця гімнастика – це легенда, що кожен, хто робить це за 5 хвилин – здатний робити чудеса, а якщо вони це регулярно, то молодша

енергетична гімнастика – це кілька простих вправ, що беруть близько 5 хв. вони можуть бути в ліжку, чи стоячи. однак, вони не можуть бути американців.

ця гімнастика – це легенда, що кожен, хто робить це за 5 хвилин, здатний робити чудеса, і якщо вони це регулярно, то не дні, але за години.

енергетична гімнастика надає вам змогу скинути енергії уламки та відкритими канали, щоб створити свіжу енергію. ця гімнастика дозволяє збільшити в інтелект. вона використовує багато healers для відновлення балансу енергії, щоб покращити роботу всіх органів і систем.

діагностичний інструменти може з людське поле і колір її аура, що показує, одразу після цих вправ є. на є весь організм і отримання білі кольори.
ті, хто роблять ці вправи кожного дня мають можливість лікувати. reclining (чи стоїть)

вправа 1.
круговий обертання ніг ніг (по,, якщо стоять) 4 раз на обидві сторони.

вправа 2.
раунді ноги ноги на ноги, а на коліна, і на колінах.

вправа 3.
схема, спільна, почергово право і залишилося 4 рази по обидві сторони.

вправа 4.
пре -, на, зробити таз 4 разів в різні боки.

вправа 5.
обидва руки вперед і назад в 4 разів.

вправа 6.
the рух loktevymi обидві руки вперед і назад 4 рази.

вправа 7.
плече обох рук вперед і назад в 4 разів.

вправа 8.
на вершині elbows, ми йдемо в голову по голові 4 разів, а потім раунді головою і проти годинникової стрілки.

вправа 9.
рух руху складає 4 разів, назад і вперед і проти годинникової стрілки.

вправа 10.
reclining на ліжку, надається, що важко достатньо, спираючись на ноги і плечі, ноги підкрадається в твої коліна, роблять тривалий час з коліна, так само, як рухається вперед, руки на подушку під головою. хребет є, а хребта від до шиї. не так вже й погано, але через якийсь час.
якщо ми стоїть, ці вправи будуть проводяться на колінах у колі ніг, з шкарпетки на плечі. 10 вправа в стою – як “kosilʹŝika”, який кожного разу кошенні з різних напрямків.

енергетична гімнастика – краще, коли ти відчуваєш себе краще. поступово, вам буде легше і краще, молодшою і веселіше! в кінці енергії гімнастика, ну-potiraem руки, лапка пішки – нога ногою, (якщо стоїть, ми зробити рух на шкарпетки, на підбори, на всередині зупинки і на волі), отримати вуха, вени, виготовлення, як обличчя з, пару масажу і клап руками!

джерело