“Об’єднати 65 мільйонів людей” – в Україні хочуть запровадити подвійне громадянство

В Україні хочуть запровадити подвійне громадянство

Представник президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що народні депутати вже на цьому тижні мають на меті розглянути проект закону про подвійне громадянство №2590.

Про таке він розповів під час погоджувальної ради, трансляція якої велася на YouTube.

Варто зауважити, що це у минулому році український лідер подав на розгляд парламенту законопроект №2590, який передбачає можливість отримання подвійного громадянства.

“Ініціатива президента об’єднати 65 мільйонів українців, які проживають по всьому світу, знаходить своє втілення частково в даному законопроекті. Даний законопроект напрацьовувався разом зі Світовим конгресом українців та з діаспорським організаціями”, – заявив він.

Водночас Стефанчук уточнив, що перелік країн, за якими визначатимуть громадянство, ще невідомий – його буде формувати або парламент, або уряд.

“Щодо того, яким чином будуть визначатися країни, за якими буде визначатися громадянство, то це чітко прописано в даному проекті. Це не відкритий перелік, а він буде затверджуватися окремо або Верховною Радою, або Кабміном. Тобто це не буде визнання всіх громадян, які проживають в інших країнах”.

Джерело