Очевидно, будуть нагороджувати? Окружний адміністративний суд Києва заборонив колишньому генпрокурору виїжджати з України

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом колишнього мера Києва Леоніда Черновецького про заборону виїжджати за кордон генеральному прокурору Юрієві Луценку, який сьогодні написав заяву про відставку.
Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом колишнього мера Києва Леоніда Черновецького до Державної прикордонної служби України та генерального прокурора Юрія Луценка. Про це інформує пресслужба суду.

“Суд прийняв до розгляду справу за правилами спрощеного позовного провадження і зобов’язав відповідачів подати письмові пояснення щодо позову та докази на їх підтвердження”, – ідеться в повідомленні.

Черновецький просить суд заборонити Луценку виїзд за кордон “із метою недопущення уникнення кримінальної відповідальності за злочини, вчинені на посаді генерального прокурора, відразу після його звільнення”.

Він просить суд зобов’язати Державну прикордонну службу обмежити Луценку виїзд за кордон.

Луценка було призначено на посаду генпрокурора 12 травня 2016 року.

11 червня 2019 року президент України Володимир Зеленський вносив до Ради подання про звільнення глави ГПУ.

18 червня голова комітету Верховної Ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, народний депутат від “Батьківщини” Андрій Кожем’якін заявив, що в поданні на звільнення Луценка не вказано жодної з передбачених законодавством підстав для його відставки.