Одна-єдина вправа, яка допоможе виправити вашу поставу

Психологічне дослідження виявило, що люди, які ходять і сидять з прямою спиною, відчувають себе щасливішими за тих, хто постійно сутулиться.

Так що справа не тільки в тому, що погана постава зіпсує вам здоров’я. Вона зіпсує вам життя! На щастя, є спосіб все виправити.

 

По суті, для цього, потрібно лише зміцнити м’язи спини. Ось вправа, яке вам допоможе.

 

Лягніть на живіт, чоло покладіть на підлогу (краще нехай це буде килимок для занять йогою або мат). Витягніть руки вздовж тулуба і притисніть долоні до стегон. Випряміть руки в ліктях. Ноги разом, носочки злегка відтягнуті.

Тепер на видиху піднімайте голову, груди і верхню частину живота. При цьому положення рук і ніг повинно залишатися незмінним. Підніміться настільки високо, наскільки зможете – але так, щоб вам у той же час було відносно комфортно. Не варто перестаратися, особливо, в перші рази.

На вдиху повільно опустіть тулуб і голову у вихідне положення.

Для початку почніть робити по 10 повторів. Через кілька днів, коли ввійдете в ритм, робіть цю вправу по 10 хвилин в день. Бажано вранці. Який результат ви отримаєте? По-перше, станете ходити рівніше, і, як наслідок, краще виглядати! По-друге, ваш повсякденний настрій помітно покращиться. Нарешті, по-третє, покращиться робота всіх внутрішніх органів: ви станете повільніше втомлюватися і в цілому відчувати себе набагато краще.

 

джерело