“Олено, ви неймовірна!”: Дружина Зеленського підірвала мережу своїм вбранням від українського дизайнера

Олена Зеленська, яка разом із чоловіком багато подорожує, цього разу приймала гостей вдома, в Києві.

Перша леді поділилася на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram серією кадрів, які доповнила емоційної підписом, пише РБК-Україна.

“Вперше як дружина Президента України мала честь вітати у Києві високу гостю – дружину Прем’єр-міністра Ізраїлю пані Сару Нетаньягу.

Екскурсія Будинком з химерами, щира та тепла розмова про важливе.

Вчора пані Нетаньягу відвідала меморіал Бабиного Яру та перебувала під величезним враженням від побаченого.

Вона розповіла, що все життя чула історію Бабиного Яру та не могла уявити свого візиту до Києва без відвідання цього місця.

Завжди пам’ятати про трагедію, щоб вона ніколи не повторилася, – наше спільне завдання.
Під час зустрічі я поділилася нашою з Володимиром мрією – зняти художній фільм про події в Бабиному Яру. Це приклад того, як Україна та Ізраїль можуть поглибити свої культурні зв’язки. Адже це – наша спільна історія. Ми з пані Сарою домовились обов’язково продовжити обговорення цього проекту“.

Для прогулянки Олена обрала біле класичне плаття-пальто до підлоги з відкладним коміром, рукавами-ліхтариками і поясом на талії від українського дизайнера Dafna May. Доповнили його бежевого відтінку туфлі-човники, непомітні витончені аксесуари – підвіска та кульчики, а також об’ємна укладка і легкий макіяж.

За менш ніж годину фото Олени набрали на її сторінці в Instagram більше 40 000 лайків і масу захоплених коментарів. Українці не можуть натішитися, що Перша леді настільки “стильна, красива і просто чарівна”.

До речі, багато користувачів також зазначили, що туфлі обох жінок практично однакові.