Органічне добриво для гарного росту огірків. Як правильно приготувати, та коли вносити

Огірки вирощують на кожній присадибній ділянці, бо вони є нашими улюбленими овочами. Щоб вони росли соковиті, хрусткі та смачні, підживіть їх кропивою. Збирайте кропиву будь-яку, але до цвітіння, інакше вона може нашкодити рослині.

Наповніть пластикову тару на одну третину чи до половини свіжою кропивою, залийте киплячою водою, покладіть зверху кришку меншу за ємність, а потім поставте на неї невеликий вантаж. Накрийте кришкою чи целофановою плівкою та поставте на сонці. Один раз на день перемішуйте настій. Через 10 днів після інтенсивного бродіння утвориться піна та дуже неприємний запах, що означатиме готовність добрива. Підживлюйте огірки два рази на місяць на протязі всього вегетаційного періоду зростання рослини. Цей настій може зберігатися досить довго, його повинно вистачити на весь цей період.Для поливу огірків під корінь, розведіть 1 л. настою в 1 л. води. Після полийте ґрунт простою водою.

Розчином настою кропиви в співвідношенні 1:20 обприскайте кущі огірків по листу та стеблах, якщо стоїть похмура чи прохолодна погода, щоб рослина не отримала сонячних опіків.