Ось чому біда увесь час до вас приходить!!! Ця страшна помилка, яку ви робите в церкві накликає нещастя

Віруючі люди приходять в церкву як у місце, де вони можуть очистити свої думки, душу, а деякі ходять лише по великих святах.

Безработная стала миллионершей за сутки! Ее схема

Але є категорія людей, які приходять у це світле місце, щоб скинути на інших свої нещастя чи від злоби своєї навести порчу на більш успішних. Як би це прикро не звучало, але і в церкві можна нарватися на відьму або енергетичного вампіра. Ми розповімо про важливі моменти, які потрібно враховувати, перебуваючи в храмі, щоб уберегти себе і близьких від можливих нещасть.

Перед входом у церкву можна дати милостиню жебракам, при цьому про себе потрібно говорити: «Хай не збідніє рука, що дає». На виході ж цього робити не варто, так як разом з грошима ти віддаєш те, за чим приходив, просив у Господа і святих.

Розпізнати відьом і чаклунів можливо. Перебуваючи в церкві або прилеглій до неї території, зверни увагу на людей, які стоять навколо тебе. Відьми і чаклуни намагаються схрестити пальці рук або самі руки, щоб ліва рука лежала на правій руці. У храмі вони стоять таким чином, щоб спина була завжди прикрита від вівтаря. А вийти з церкви намагаються по можливості повільно і спиною.

Ще один важливий момент: у церкві тебе можуть обійти проти годинникової стрілки і ткнути рукою, потім стати позаду, щоб висмоктати твою енергію. Якщо таке сталося, то зразу ж, не соромлячись, торкнися цієї людини лівою рукою, щоб псування пішло назад.

Також особливу увагу потрібно приділяти свічкам, адже саме з їх допомогою відьми часто виконують свої ритуали. Це дуже важливо, особливо напередодні Великодня, коли мільйони людей будуть запалювати їх. Багато початківці, не знають, куди поставити запалену свічку. До такої людини обов’язково постарається підійти відьма чи відьмак з радою. Людині кажуть: «Постав свічку і виходь з церкви задом». Якщо ти так зробиш, то наведеш на себе порчу.
джерело