Ось чому не можна купувати дітям Кіндер Сюрприз !!

І цукерки Ferrero теж!

Якщо ви купуєте своїм дітям шоколадні батончики або яйця Kinder, ми б просили вам більше ніколи цього не робити!

Справа в тому, що німецька організація FoodWatch, що займається вивченням безпеки різних харчових продуктів, нещодавно протестувала продукцію цього бренду і прийшла до невтішного висновку: “дитячий” шоколад містить канцерогени!

Іншими словами, батьки, які купують своїм дітям ці солодощі, ризикують спровокувати у них розвиток раку!

Найбільшу загрозу для здоров’я представляє особливу мінеральне масло, яке додають для того, щоб шоколад мав “правильний” запах.

Хіміки називають цей гідрокарбонат абревіатурою MOAH. Це побічний продукт процесу переробки нафти.
Крім “Кіндер”, небезпечну концентрацію цього хімікату містять німецькі цукерки, що продаються під брендами Ferrero, Lindt і Rübezhal.

FoodWatch робить особливий акцент: MOAH може викликати рак і навіть в невеликих дозах майже гарантовано пошкоджує геном людини.

Більш того, організація запевняє, що виробники цих продуктів харчування регулярно платять продажним “вченим” і журналістам, щоб ті публікували “правильну” інформацію про потенційну небезпеку цих солодощів.

“Виробники солодощів просто шокують своєю недбалістю стосовно здоров’ю споживачів, – говорить Джон Хегг, один з авторів дослідження FoodWadtch. – Замість того, щоб прибрати небезпечні цукерки з полиць магазинів, вони пудрять мізки громадськості за допомогою нічого не значущих заяв і помилкових статей в пресі “.

За даними Європейського відомства з безпеки харчових продуктів (EFSA), MOAH – канцерогенну і мутгаенное речовина.

А в Ferrero замість того, щоб змінити склад своїх страв, запевняють, що сліди цього мінерального масла “існують повсюдно в навколишньому середовищі”. Мовляв, їх повно і в упаковках, і в фарбі.

Але хіба це виправдання? Ні, це не воно! Використання небезпечних хімікатів в солодощах, розрахованих на дітей, не може бути виправдане ні комерційними інтересами великих корпорацій, ні продажними урядами.

Ну а поки ці цукерки не заборонили у нас, просто не купуйте їх! І попередьте друзів! Особливо тих, у кого є діти!

До речі, в світі вже є прецедент: шоколадні яйця Kinder заборонили в Чилі! Якраз через MOAH!

ДЖЕРЕЛО