Ось і фінал! Стало відомо скільки років “світить” Зайцевій

Обвинувальний акт щодо Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, фігурантів справи про смертельну ДТП у центрі Харкова, надійшов до Київського райсуду міста, передає Корупція.Інфо

Як повідомляється на сайті суду, обвинувальний акт розподілений на суддю Віктора Попраса.

Поліція завершила розслідування резонансної ДТП у Харкові з шістьма загиблими. ДТП розслідувалася за ч.3 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, в результаті якого загинули кілька людей) КК. Максимальна санкція статті передбачає 10 років позбавлення волі.

“Досудове розслідування у справі завершене. Матеріали відкриті стороні захисту для ознайомлення. Ми навіть уже підписали протокол про ознайомлення з матеріалами розслідування. І захист Дронова, здається, теж закінчив ознайомлюватися і підписав протокол”, – сказала адвокат Зайцевої.

Адвокат другого підозрюваного Геннадія Дронова Сергій Перепелиця підтвердив, що вони також ознайомились з матеріалами справи і підписали протокол.

“Аналогічно, ознайомились, підписали”, – сказав Перепелиця. Захисники висловили упевненість, що найближчими днями справу передадуть у суд.

“Упевнена, що до 10 лютого (10 лютого закінчується міра запобіжного заходу для підозрюваних – ред.) повинне бути розглянуте це питання. Тому і передано буде справу до суду, і суд призначить розгляд до10 лютого”, – сказала Козир.

За словами Перепелиці, на цьому тижні обіцяють вручення обвинувального акту.

“Відповідно від дня надходження обвинувального акту підготовче судове засідання повинно бути призначене не пізніше, ніж через 5 днів”, – сказав Перепелиця. Він пояснив, що на підготовчому засіданні розглянуть питання про продовження запобіжного заходу підозрюваним і вирішать питання про можливість призначення судового розгляду.

Також, Козир додала, що зі свою підзахисною бачиться кожного тижня. Зайцева почувається погано, оскільки шкодує про те, що сталося.

Почувається без змін, думає про своє майбутнє, кається, дуже шкодує про вчинене. Розмова в основному тільки про це, про її розкаяння. Провину свою визнає. Позиція її не змінилася,
– сказала юристка.

джерело