Ось тепер відповість за все!Порошенку тепер нема куди тікати. Зеленський щойно прийняв доленосне рішення щодо експрезидента

Володимир Зеленського підтримав ініціативу заборонити Петру Порошенко і деяким його соратникам виїзд за кордон

Команда новообраного президента України Володимира Зеленського виступила з підтримкою про заборону виїзду за межі території України екс глави держави Петра Порошенка. Про це повідомляє « from-ua ».

«На кожне злочинне справа завжди знайдеться гідна відповідь», – сказано в статті.

Так представники Зеленського прокоментували інформацію про звернення журналістом Олександром Дубинським з Окружний адміністративний суд Києва з проханням заборонити виїжджати за межі країни протягом року після проведення президентських і парламентських виборів Петру Порошенко, голові Адміністрації президента Ігорю Райнін і першому заступнику голови фракції «Блок Петра Порошенка» в Верховній раді Ігоря Кононенко.

В даний час суд досліджує матеріали позову, вирішується питання про відкриття провадження у даній справі.

Сам Зеленський, в свою чергу, провів в своєму штабі зустріч з співробітниками 20-ти провідних антикорупційних організацій. Майбутній глава держави визнав корупцію однією з головних бід України. Він покликав фахівців, щоб разом знайти рішення проблеми. Учасники зібрання обговорили перші кроки, необхідні для перемоги над корупцією.

Віталій Шабунін з Центру протидії корупції і розповів про важку ситуацію з крадіжкою бюджету в Україні. Як підрахували експерти, розкрадання принесли збитки в розмірі 196 мільярдів гривень. Щоб накопичити таку суму, жителі міста Рівне повинні сплачувати податки 28 років. При цьому середня сім’я з двома працюючими членами щорічно поповнює український бюджет на 4 тисячі доларів.

Фахівець відзначив, що Володимиру Зеленському вдалося залучити на свою сторону велику кількість українців. Насамперед, кандидат зможе розповісти своєму народові куди діваються податки в Україні. Адже 30% жителів країни впевнені: що їх відрахування ніяк не впливають на оплату державних послуг. У той же час, є сайт, який дозволяє розрахувати розподіл податків для кожного громадянина. Досить вбити в поле дохід за місяць – а сервіс покаже, на що держава повинна була витратити вилучені кошти. Інші доповідачі підтримали цю ідею. Вони вважають, що невігластво громадян сильно впливає на рівень корупції в країні.

Після розмови з гостями Володимир Зеленський виділив ряд нововведень, покликаних подолати корупцію в Україні. На думку політика, потрібно забезпечити повну автономію антикорупційним органам. Він також має намір передати судам всі ресурси, необхідні для правомірного розгляду справ про корупційні злочини.

джерело