Ось це так неочікуваний поворот! Саакашвілі знайшли нову посаду в Україні…

Михайло Саакашвілі, колишній губернатор Одеської області, може піти на місцеві вибори в Одесі і зайняти крісло мера

У соціальних мережах Ліза Богуцька, майбутній депутат Верховної Ради від партії “Слуга Народу”, висловила свою думку про майбутнє Одеси. Вона впевнена, що Михайло Саакашвілі може стати прекрасним городничим для цього населеного пункту.

Богуцька зазначає, що поважає Михайла Саакашвілі за його любов до історії та культурі. Потрібно відновити пам’ятники архітектури, що вбиває держава і культурне, а також історична спадщина. У Грузії Саакашвілі зберіг і відновив історичні будівлі, квартали і вулиці. А тепер це привід гордості для країни.

“Чесно кажучи, я думаю, що якщо Саакашвілі стане мером Одеси, у нас реально з’явиться красива південна столиця України. Місто з незвичайною історією. Він заслуговує на повагу, як мінімум.”, – пише майбутній депутат.

Також вона зазначає, що українська влада в будь-якому форматі любить вбивати свої історію – “це факт”. І його можна побачити на тих руїнах, на яких красується відома табличка “охороняється державою”.

“А для мене однією з лакмусових паперів на вошивість, буде відновлення Марушевская і команди на одеській митниці.”, “Як шкода що творча вулканічна енергія Михайла, до сих пір не затребувана. Я уявляю Одесу як найвдаліший проект майбутніх реформ і місто мрію, якщо Саакашвілі стане його мером. “,” Спасибі Лиза !!! “,” Тотальне злодійство “., – пишуть українці під публікацією.

Раніше ми повідомляли, що Саакашвілі звернувся до одеситів. Він розкритикував роботу місцевої влади і оголосив про повний провал.

«Затоплені вулиці, плаваючі машини, фонтани з забитих водовідводів – це вже звична для всіх одеситів картина. Останні кілька років в Одесі кожен сильний дощ – це потоп, кожен сильний сніг – транспортний колапс, а сильний вітер = десятки повалених дерев », – говорить політик. Джерело