Ось як позбутися від бактерій, що викликають печію, виразку і здуття живота

Helicobacter pylori  – це те, чого б кожному хотілося уникати якомога довше в своєму житті. На жаль, ці потворні бактерії можуть легко знайти шлях у ваш організм.   Джерело

Вони вражають травну систему, викликаючи виразки і навіть рак. Helicobacter pylori руйнує стінки вашого шлунка. В організм вона може потрапити разом з водою або забрудненими продуктами.

Не впадайте у відчай, тому що природа завжди про нас піклується. Є засоби, які ви можете зробити в домашніх умовах, і нарешті-то вилікувати інфекцію. Намагайтеся уникати використання будь-якого продукту з токсичних хімічних речовин і матеріалів.

Факти, які вам потрібно знати про H. pylori:

Ця бактерія живе в тонкому кишечнику і шлунку. Багато експертів називають її «виразкової бактерією». Чому? За її здатність виробляти цитотоксин, відомий своєю роллю в розвитку виразки шлунка.

Загальні симптоми інфекції H. pylori:

здуття;

блювота;

нудота;

абдомінальний дискомфорт;

біль в шлунку;

втома;

опіки стравоходу;

діарея;

галитоз;

анемія;

погіршення або втрата апетиту;

виразкова хвороба шлунка.

Як природним шляхом позбутися від H. pylori?

1. Мед манука.

З’їжте ложку меду перед сніданком. Ви також можете намазати його на смажений хліб.

2. Сік.

Стакан свіжовичавленого соку вранці (перед сніданком) творить чудеса. Завжди пийте свіжовичавлений сік і уникайте продуктів, що містять підсолоджувачі.

3. Прибіотики.

Використовуйте пробіотики для лікування інфекції. Дослідження показали, що пробіотики працюють набагато краще, ніж антибіотики, коли мова заходить про лікування H. pylori.

4. Чорний кмин.

Незважаючи на те, що це насіння маленькі, вони можуть знищити бактерії. Вчені вважають, що вони більш ефективні, ніж потрійна терапія. Чорні насіння забезпечують гастро-захисний ефект і зменшують кислотність в організмі.

5. Брокколі.

Сульфорафан – антиоксидант з потужними детоксицирующими властивостями. Він лікує інфекцію і усуває симптоми гастриту. Потужний антиоксидант також може усунути пошкодження, викликані нестероїдними протизапальними препаратами.

6. Зелений чай.

Щоб зупинити ріст бактерій, пийте зелений чай. Регулярне вживання зеленого чаю зменшує запалення слизової оболонки. Катехіни із зеленого чаю вбивають H. pylori через їх сильний антибактеріальний ефект.

7. Часник.

Ви можете ненавидіти запах часнику, але пам’ятайте про його протизапальний і антибіотичний ефект. Завжди їжте часник. Жорстко, але дієво.

8. Прополіс.

Він містить понад 300 сполук, які блокують розмноження бактерій.

Додаткові поради:

риба з високим вмістом омега-3 жирних кислот дуже корисна;

лляне насіння також багате омега-3;

хрестоцвіті овочі дуже корисні;

не забудьте включити в свій раціон чорницю, гвоздику, малину і полуницю;

не їжте мариновану їжу;

уникайте або, по крайній мірі, скоротіть кількість вживання кофеїну;

уникайте гострої їжі і газованих напоїв;

не забувайте про профілактику – можливо, це найкраще лікування;

пийте чисту воду в достатній кількості;

дбайте про особисту гігієну;

готуйте правильну їжу.

А ви знайшли у себе ці симптоми?