Останні слова дівчини, перед тим, як вона пoмepлa в автокатастрофі, змусили ревіти весь світ

Поки дівчина вмирала у жахливому ДТП, журналіст, який став свідком події, записував її останні передсмертні слова.

Я пішла на вечірку і згадала твої слова – не вживати алкоголь! Сообщает bdzhola.com

Я весь вечір пила сік. Ти сказала, що пишаєшся мною, і дійсно відчувала себе саме так. Ти говорила, що не можна сідати за кермо напідпитку. Хоча мої друзі завжди робили навпаки. Ти, як завжди, була права.

Коли вечірка закінчується, ніхто вже не думає, випив він чи ні. Я спокійно пішла до своєї машини, будучи впевненою, що все роблю правильно.

«Хлопець, який став винуватцем аварії, був сильно п’яний» – я почула ці слова від офіцера поліції. Але здавалося, я не сприймала це всерйоз: навколо мене була калюжа крові… моєї крові! Мама, я намагаюся робити все, щоб ти не плакала!

«Ця дівчинка помре», – кричали лікарі. Один хлопець вирішив випити і ганяти на повній швидкості, а в підсумку помру я! Мама, я не можу передати, що я відчуваю в цю секунду: здається, мене ріжуть сотні ножів. Я повинна померти тільки тому, що хтось вирішив п’яним сісти за кермо?

Мама, будь ласка, не шкодуй мене. Скажи моїй сестрі, щоб вона не плакала, і тато повинен залишатися сильним. Я лечу на небо. Звідти я буду піклуватися про Вас.

Може бути, цього хлопця ніхто не вчив – не сідати за кермо п’яним. Але ти вчила мене – і це було правильно.

Мама, я відчуваю, як моє дихання стає слабким. Я в розпачі. Це останні хвилини мого життя: я хочу, щоб ти була поруч. Я хочу тримати тебе за руку, поки не помру!

Я хочу сказати, що дуже люблю тебе. Прощай, мама!

Незабаром журналіст, який став свідком аварії, почав кампанію проти водіння в нетверезому вигляді.

Робіть все, щоб люди звертали на цю проблему серйозну увагу.

Ця дівчинка – всього лише одна з тисяч осіб, які щорічно вмирають в автомобільних катастрофах.