Останній 30-й місячний день 17 березня 2018 року

Сімвол дня – золотий лебідь. Цей час краще всього підходить для аналізу своїх результатів і досягнень.

Сімвол 30 місячного дня – золотий лебідь

Мужчины! При простатите не вздумайте трогать свой…

30 місячний день трапляється не в кожному місячному місяці. Може від того він здається ще більш прекрасним і гармонійним, він сповнений любові, тепла і добра. Це здасться дивним, але його тривалість зовсім невелика, буває навіть всього кілька десятків хвилин, але, тим не менш, він є одним з місячних днів, з особливою властивої тільки йому енергетикою. Прожити 30 місячний день слід благородно.

Це день реклакса, добрих і яскравих подій, приємних вражень, несподіваних і просто феєричних подарунків долі, буквально на кожному кроці вас чекатиме радісна зустріч, вдала знахідка, який-небудь милий сюрприз. У 30 місячний день не варто нічого міняти, просто радійте цього дня, і всьому, що в ньому відбувається.

Сьогодні не варто нічого робити, не робіть важливих кроків, ви вже досить попрацювали, і настав найкращий час спочивати на лаврах, насолоджуючись плодами своїх зусиль. Будьте спокійні і врівноважені, день дуже гармонійний і не вимагає від вас будь-якої активності і різких рухів. Проявляйте доброту і турботу до оточуючих.

Добре провести 30 місячний день на природі, просто влаштувати невеликий сімейної пікнік або попрацювати в своє задоволення на власній присадибній ділянці. Будьте ближче до землі, вона зараз заряджає своєю потужною і спокійною енергією.
Цей час краще всього підходить для аналізу своїх результатів і досягнень. Згадайте все, що ви зробили за попередні тридцять днів, сконцентруйтеся тільки на позитиві, а все погане залиште в минулому. Радійте своїм досягненням і висловіть щиру подяку Вищим силам, за всі блага, які були вам послані.
джерело