Оце так вітання: Українка побажала Порошенку те, що ніхто не бажав

З днем народження, Петро Олексійович!

Увесь український народ щиро вдячний вам все, що ви для нас робите. Зокрема за те, що ви виконали свої обіцянки. Перш за все, Ви завершили АТО за лічені години, і наші солдати отримують по 1000 гривень у день. Завдяки вам бюджетники мають високі зарплати і гідне життя, люди літнього віку мають пенсії, за які можна не просто вижити, а нормально жити.

Ви, наш дорогий Петро Олексійович, показали свій патріотизм, продавши свій бізнес, в тому числі «5 канал» , » Богдан», «Енергоавтоматика» , «Прайм Ессетс Кепітал», «Завод «Ленінська кузня», ПАТ «Севастопольський морський завод», ну і Липецьку фабрику.

Ви захистили Донбас і повернули Україні Крим. Ви забезпечили нашій державі демократію, здорову політичну конкуренцію і свободу слова. За часи вашого правління усі забули про політичні репресії часів Кучми і Януковича. Ви гідно оцінили подвиг усіх Героїв війни та революції. Вашим вольовим рішенням була покарана регіоналівська банда. Ви рекомендували на посаду Генпрокурора Віктора Шокіна, який посадив Єфремова, Льовочкіна, Бойка, Ахметова, Вілкула та інших злочинців режиму Януковича. Ви створили справжню партію європейського зразка — «Солідарність/БПП», сформовану з добровольців і волонтерів, лікарів і вчителів, громадських активістів і патріотичної молоді. Серед членів партії «Солідарність/БПП» немає жодного екс-регіонала, жодного начальника часів Януковича, жодного одіозного екс-судді чи екс-прокурора. Тільки нові люди, готові діяти рішуче заради України. Саме ви, Петро Олексійович, подолали тотальну корупцію, доручивши це найчеснішим менеджерам вашої команди — Ігорю Кононенко і Борису Ложкіну.

Звичайно, були і болісні моменти — Ілловайський і Дебальцевський котли. Однак Ви суворо покарали винуватців цієї трагедії — начальника Генштабу Муженка і тодішнього міністра оборони Гелетея.

Ви — наша гордість і наше щастя.

Ми за вас помремо в котлах і в бідності.
джерело