«П**дуй у Москву, в*тний діплодоку!» Відомий активіст гостро відповів нардепу від партії Зеленського через георгіївські стрічки

Активіст, ексглава «Правого сектора» в Одесі Сергій Стерненко опублікував звернення до голови партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова і президента України Володимира Зеленського з вимогою відреагувати на заяви майбутнього нардепа Максима Бужанського.

«Новоспечений народний депутат Бужанський від партії «Слуга народу» заявив, що він хоче скасувати День пам’яті і примирення, святкуватиме День перемоги і взагалі треба дозволити носити георгіївську стрічку. Якщо ви не в курсі, то Бужанський – це антимайданівець, який підтримує Януковича, др*чить на Сталіна і він дав інтерв’ю сайту Медведчука», – говорить Стерненко.

Активіст також нагадав, що зараз триває вже шостий рік військової агресії Росії, яка дуже активно використовує георгіївську стрічку й культ «побєдобєсія».
<
«Якщо Бужаньскому дуже хочеться тягати цю ср*нь – георгіївську стрічку – і святкувати «день пабєди», то нехай п*здує у Москву і там святкує все, що завгодно і з якими завгодно стрічками. Якщо він раптом переплутав, то балотувався він у Верховну Раду, а не в Державну Думу Російської Федерації. Якщо раптом до Бужанського це не дійде, а я впевнений, що не дійде, тому що до таких ватних диплодоків, як він, мало що доходить, то я окремо хотів би звернутися до голови партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова і до ідейного гуру цієї політсили Зеленського і сказати, що якщо вони і надалі будуть терпіти у своїй політсилі таких товаришів, які є явними українофобами, то закінчать вони так само, як їхні попередники», – заявив Стерненко.

У коментарях активіста підтримали українці.