П’ять кращих сортів картоплі для посадки

Привіт шановні читачі та гості сайту Вакурат. В даному матеріалі хочемо розповісти вам про п’ять найкращих сортів картоплі.

Для тих хто дома саджає картоплю буде цікаво дізнатися які найкращі сорти картоплі існують.

Пише Вакурат із частковим використанням матеріалів Мій світ

Звичайно, по-справжньому кращих сортів не існує і багато що залежить від регіону, стану грунту і багатьох інших факторів. Але вибір завжди за вами!

Список сортів:

Гала – сорт

Сорт картоплі “Гала”.

Сорт який зріє досить рано і він встиг завоювати велику популярність. Кількість плодів з одного куща досягає до 20 штук. Ця картопля відрізняється хорошою стійкістю до перепадів температури.

Жуковський

Сорт картоплі “Жуковськи”.

Він має властивість сходити навіть при низьких температурах, бульби великого розміру. Дуже стійкий до шкідників.

Беллароза

Сорт картоплі “Біла роза”.

Його можна вживати в їжу вже через 50 днів після сходів. Шкірка рожевого кольору. Стійкий до засух і захворювань, а також не сильно вимогливий до грунту і кислотності.

Розара

Сорт картоплі “Роза”.

Має відмінний імунітетом, його часто використовують для продажу. Можна збирати врожай через 60-70 днів після сходів. Радує відмінним смаком, а також зберігається довгий час.

Удача

Сорт картоплі “Удача”.

Це вітчизняний сорт, який відрізняється відмінним смаком. Стійкий до засух і перепадів температур. Має досить великий розмір бульб.

Редакція сайту Вакурат бажає всім гарних урожаїв! Ми вдячні вам за те, що читаєте нас. Наша команда старається зробити наш вміст максимально корисним для вас!