Парубій погодився на відставку! Але за однієї умови… (Відео)

Спікер українського парламенту розповів, за яких умов він погодитися піти у відставку

Про це він заявив під час проведення ранкового пленарного засідання, передає «112.Україна.»

«Я дав доручення невідкладно, як і всі попередні рази, коли подібну заявку подавав і Рабинович, щоб негайно видали підписні листи, і я підкреслюю, що ні на йоту цей процес не буде затримуватися», – зазначив він.

Більше того, Парубій також закликав колег “збирати підписи”.

«Збирайте підписи, колеги, і я вам обіцяю наступне: як тільки будуть зібрані необхідні підписи, я невідкладно поставлю це питання на голосування, з одним нюансом: після того, коли я? як голова Верховної Ради України поставлю підпис під законом про українську мову, а підпис буде скоро», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, один з українських парламентарів накинувся на спікера Верховної Ради прямо на очах у натовпу очевидців. Інцидент стався під час Погоджувальної ради.

Так, народний депутат Віталій Купрій «накинувся» на Парубія, вимагаючи від нього розпустити Верховну Раду. Спікер був змушений вимкнути мікрофон, назвавши поведінку нардепа «зневагою до закону».

«Ми повинні підтримати ініціативу, яка підтримана народом, – саморозпуститися», — зазначив Купрій.

Водночас Парубій назвав його дії неприйнятними, оскільки вони показують «неповагу» до парламенту.

«На жаль, емоції ще не спали після президентських виборів. І голова міжфракційного об’єднання на підтримку Зеленського, на жаль, демонструє повну зневагу до закону, парламенту, що є неприйнятним. Бо коли ми йдемо на вибори, ми говоримо, що закон один для всіх. Він є одним для всіх», — підкреслив він.

Джерело