“Пенсії подвояться вже в перші два місяці і…”: Саакашвілі під час мітингу зробив приголомшливу заяву

Лідер партії “Рух Нових сил” Михайло Саакашвілі обіцяє до наступного мітингу надати альтернативний уряд і нових кандидатів у президенти України

Таку заяву він зробив на віче, яке пройшло на Європейській площі, передаєКорупція.Інфо.

Політик також додав, що на сайті його партії “РНС” опублікують список з адресами депутатів, які повинні підтримати відставку Петра Порошенка. “Ми хочемо одного – прибрати цих від влади мирно і самим піти після цього”, – додав колишній президент Грузії.

Саакашвілі також заявив, що поки українські бійці гинули, борючись за Україну, Петро Порошенко “розслаблявся на Мальдівських островах і викидав сотні тисяч доларів в безодню індійського океану, плював на наших солдатів, плював на Україну”.

Колишній губернатор Одеської області звинуватив в некомпетентності і прем’єра Володимира Гройсман: “Хто може бути гірше, ніж Гройсман, який не закінчив навіть середньої школи?”.

Популярне: Нові штрафи! Українців будуть штрафувати за використання сонячних батарей

Саакашвілі також пообіцяв, що, якщо Порошенко піде з поста президента, пенсії подвояться вже в перші два місяці.
>
Нагадаємо, прямо зараз до будинку Петра Порошенка рухається автоколона прихильників лідера партії “РНС”. Близько 16-ї години активісти опинилися заблокованими в пробці – трасу перекрили мітингувальники з плакатами, на місці були присутні представники поліції і Нацгвардії. В результаті автоколону погодилися пропустити.