Перегляд порно названо шкідливим для чоловіків

Американські фахівці стверджують, що найбільш поширеною причиною еректильної дисфункції серед молодих чоловіків є саме перегляд порнографії.

Термін PIED (імпотенція, пов’язана з порно) вперше запропонував професор Абрахам Мордженталер з Гарварда. Багато дослідників сумніваються в наявності факту зв’язку порно і імпотенції, однак все більше досліджень вказують на те, що фільми для дорослих вкрай негативно впливають на сексуальне бажання і задоволення чоловіків.

 У дослідженні взяли участь тисячі відвідувачів сайтів для дорослих, серед яких Reboot Nation і Your Brain on Porn, присвячених боротьбі з пристрастю до порнографії. Сексопатолог Ванесса Марін стверджує, що еректильна дисфункція стає все більш нагальною проблемою для чоловіків, причому ця проблема “молодшає”, хоча раніше це було характерно для чоловіків старшого віку, пишеgrifonsoft.ru

Результати іншого дослідження під керівництвом Метью Крістман також вказують на те, що поширення імпотенції пов’язане саме з порнографією. Фахівці опитали більше трьохсот чоловіків у віці від 20 до 40 років. Майже 5% заявили, що вважають за краще мастурбувати під час перегляду фільмів для дорослих, а не займатися сексом. Решта ж заявили, що їх еректильна дисфункція ставала сильнішою від частоти перегляду порно.

 

джерело