Перші огірки їмо вже в травні ще й сусідів пригощаємо

У сьогоднішній статті хочу поділитися досвідом. Напевно мало хто повірить якщо сказати що свої огірки можна їсти вже в травні.

Звичайно ж ні про який відкритий грунт мови не йде, щоб отримати перший урожай огірків до травня потрібна теплиця, і дотримання всіх правил вирощування.

Розсаду як правило садять вже 6-8 березня, насіння використовують виключно холодостійкі, щоб виконувати всі тонкощі вирощування, основним з яких є підживлення. Підгодовують розсаду розчином дріжджів і цукру.

В 1 літр теплої води додають 20 грам дріжджів і 1.5 столові ложки цукру, все ретельно перемішують і настоюють 12 годин, після цього можна поливати розсаду огірочків.

Теплиця може бути не велика. Лунки для посадки розсади викопують по 1.5 багнета, перед висадкою розсади обов’язково додаю в ямку гній, а зверху акуратно укладаю сіно.
Також в самій теплиці покривають огірки плівкою, тому-що в даний час року морози бувають ще стоять непогані. Також під час росту підгодовують огірки молоком і йодом – в 1.5 літра теплої води наливають один стакан молока і краплю йоду, все ретельно перемішують і поливають свої огірочки. Ну а тепер найголовніше – як зберігати тепло в теплиці, в такий період часу?

У самій теплиці встановлюють саморобний обігрівач. Беруть стару банку і наповнюють її соняшниковою олією, всередину ставлять свічку і підпалюють.

Далі банку кладу в старе відро, в якому спочатку проробляють кілька невеликих отворів і накривають відро кришкою. Такий обігрівач допомагає зберігати позитивну температуру в теплиці, головне вчасно підливати масло. За допомогою такого методу вдається збирати урожай вже в травні, ми навіть сусідів пригощаємо огірочками, тому-що вони наші хороші друзі і товариші.