Петро мене просив цього не казати, але Вам ніхто окрім мене не розповість: Марина розказала правду, про 3еленського(ВІДЕО)

Екс перша леді України Марина Порошенко поділилася своїми враженнями від результатів виборів глави української держави.

Згідно з її думку, ця передвиборча кампанія була досить жорсткою. Марина Порошенко вважає, що на її чоловіка вилили дуже багато бруду. Їй здавалося, що проти Петра Порошенка ополчилися фактично всі. Отже, вона заявила, що дана передвиборна кампанія була несправедливою.

Однак до самого процесу голосування і підрахунку голосів претензій Марина Порошенко не має. Однак, за її словами, перемога шоумена, керівника «Студії Квартал 95» Володимира Зеленського була занадто передбачуваною. Адже його команді вдалося досить добре промити мізки українцям. Це зіграло велику роль під час голосування.

Також Марина Порошенко зазначила, що «війна» між Володимиром Зеленським та її чоловіком ще не закінчена. «Зе! Команда» продовжує повну дискредитацію Петра Порошенка. І обрана ними тактика працює.

На сьогоднішній день більшість українців звинувачують Петра Порошенка у всіх своїх бідах. При цьому наші співгромадяни не можуть чітко пояснити, чого очікують від новообраного гаранта Конституції.

http://merezha.info