Пicля цьoгo вжe нiкoмy нe cмiшнo: 16:30 Зeлeнcькuй шokувaв вcю кpaїнy: як Пopошeнкo говорите?

У мережі шоковані вчинком Президента України Володимира Зеленського. Люди порівнюють Зеленського і Порошенко, а порівнювати дійсно є що …

Після загибелі морських піхотинців на передовій, Зеленський особисто передзвонив сім’ям загиблих військових і попросив у них пробачення за те, що країна не змогла вберегти їх синів і батьків.

Крім цього Президент України дав особисту і негайне доручення в найближчі дні виділити сім’ям загиблих квартири і велику суму матеріальної допомоги.

Цього не покажуть по телевізору, оскільки це не для піару. Але Президент на своєму особистому прикладі показав, що життя військового – НЕ статистика, а горе для країни … Квартири та матеріальна допомога не повернуть наших військових, але Президент показав всій країні, що життя кожного захисника України, кожного громадянина – понад усе.

Про це скромно повідомляє  прес-служба глави держави .

А що ж було за часів правління олігарха Порошенка?

Під час того як наші хлопці гинули в Іловайську, Дебальцеве і в інших місцях Донбасу Порошенко займався офшорами.

Олігарх приховував число загиблих на фронті, а тіла хлопців викидали просто на смітник …

Без перебільшень, в Дніпрі знайшли звалище з тілами тисяч бійців, яких нібито не було на фронті. Їх сховали, щоб не псувати рейтинги олігарха Порошенко.

Далі в матеріалі:

Ось вам і різниця. Один Президент прийняв горе чужих сімей на себе особисто, інший же викидав тіла своїх бійців на смітник, щоб не псувати рейтинги …

ELISE JOURNAL