Під час хресного ходу УПЦ Порошенка охороняли краще, ніж президента! Боїться людей?

Десятки охоронців стояли під офісом партії колишнього президента.

У суботу, 27 липня, у Києві пройшла хресна хода Української Православної Церкви Московського патріархату з нагоди 1031-річчя Хрещення Русі. Під час ходи офіс партії колишнього президента України Петра Порошенка “Європейська Солідарність” охороняли більше як 50 поліцейських.

Правоохоронці також охороняли магазин Roshen, який розташовується по дорозі Хресного ходу. Варто зазначити, що такі запобіжні заходи були лише поблизу об’єктів, які пов’язані з Порошенком.

Зазначимо, що Петро Порошенко був одним з ініціаторів отримання Україною Томосу про автокефалію й створенню Української православної церкви, яка незалежна від Московського матріархату. Хресна хода Православної церкви України з нагоди 1031-річчя Хрещення Русі у свою чергу відбудеться у неділю, 28 липня.

Раніше після допиту у Державному бюро розслідувань колишнього президента України Петра Порошенка, сталася бійка. Один з нападників заліз на машину, в якій перебував п’ятий президент. Інцидент стався, коли Петро Порошенко почав покидати будівлю ДБР після допиту і вже сідав в авто. Неподалік будівлі його чекали не тільки прихильники, а й противники.

Джерело