Підготовка до Благовіщення. Чого не можна робити жінкам — 7 квітня

7 квітня, православні християни відзначають Благовіщення. В народі кажуть, що в цей день дівчина косу не плете, а пташка гнізда не в’є. Навколо цього свята зібралося багато прикмет, обмежень та забобонів.

Що не можна робити на Благовіщення.

В цей день не можна позичати або давати різні речі та гроші. Також, не бажано приймати гостей, щоб ті не взяли без дозволу якусь річ з оселі. Цієї заборони необхідно дотримуватись з усіма без виключення, навіть з родичами. Порушивши, можна втратити здоров’я, сімейний добробут, мир та спокій в родині.

На Благовіщення заборонено плести, шити, вишивати та в’язати. Таким чином можна заплутати свою долю та придбати нові проблеми.Також, не можна торкатися свого волосся, щоб не притягнути неприємності.

7 квітня, не можна вдягати нові речі, бо вони швидко зіпсуються. А придбати нові не буде можливості. Ті молодиці, які не послухаються, до наступного року будуть самотні.

В цей день не можна починати нову справу, бо вона приречена на провал. З цим пов’язане одне повір’я. День тижня, на який припадає Благовіщення, стане нещасливим для нових починань аж до наступного року.