Пішла з жuття відома всім зірка серіалу “Татусеві дочки”: “встиrла повідомити про ваrітність”

55-річна Ірина Цивіна встигла повідомити про свою ваrітність коханому

Актриса, остання дружина Євгена Євстигнєєва Ірина Цивіна, nомерла у віці 55 років, незадовго до sмерті зізналася, що вагітна. Про це розповів її останній коханий Денис Сердюков.

«Два тижні тому Ірина повідомила мені, що ваrітна. Необхідно провести розтuн тіла », – розповів 49-річний Денис Сердюков в програмі” Прямий ефір “з Андрієм Малаховим. Він додав, що не так давно разом з Ірою записали пісню, але так і не представив її на великій сцені

Последняя жена Евстигнеева перед смертью призналась, что беременна

За словами чоловіка, він хотів зробити Цивін пропозицію руки і серця, однак не встиг. Сердюков також розповів, що дізнався про sмерть коханої жінки по телефону.

«У вотсапе хтось після sмерті Ірини створив чат. Мене туди додали. Ось там я прочитав повідомлення, що Іри більше немає », – підкреслив він.

Актор додав, що спілкувався з актрисою за кілька годин до її sмерті. «Я Ірі написав СМС 17 квітня о 14:03:” Зая, добрий день “. Вона відповіла, що спить. О 21:45 я знову відправив повідомлення, поцікавився її самопочуттям. Але СМС вона не прочитала », – підкреслив Сердюков.

Нагадаємо, Ірина Цивіна була останньою дружиною Євгена Євстигнєєва, пара прожила в шлюбі шість років, аж до sмерті актора в 1992 році. Всього вона була заміжня чотири раза.

Як відомо, у актриси почалися серйозні проблеми з алкоголем після розставання з коханим. Це також підтверджують лікарі, глянувши на актрису неозброєним оком в останні роки життя. За словами медиків, жінка стала помітно виглядати старшою за свої роки, та й багато ознак буквально в наявності.

ирина цывина

Джерело