Після такого відвару будуть цвісти навіть грошове дерево і алое. Цвітіння триватиме майже цілий рік

Відвар з буряка є прекрасним засобом для підживлення кімнатних рослин всіх видів. Ним можна підживлювати улюбленців навіть в зимовий час.

Про це пише годинник, за матеріалами Школа Життя

Досвідчені садівники і квітникарі знають, що для того, щоб рослина була здоровою, радувала своїм зовнішнім виглядом, необхідно створювати для цього умови. Зараз ми говоримо не тільки про своєчасний полив, правильне освітлення і відповідний температурний режим. Важливим фактором є і грамотне підживлення. Збалансовані добрива можна купити в спеціалізованому магазині, але по ефективності домашні засоби так само нічим не поступаються.

Після такого відвару будуть цвісти навіть грошове дерево і алое. Цвітіння триватиме майже цілий рік

Чудовою альтернативою добривам є буряковий відвар. Буряк дуже корисний не тільки для людини, але і для рослин. При варінні велика кількість корисних речовин йде в воду. Вона володіє потужним мінеральним складом, куди входять такі корисні речовини як калій, кальцій, магній, фтор, марганець і фосфор. Поливати кімнатні рослини відваром буряка можна і потрібно.

Єдина умова для відвару – він повинен бути свіжим і не солоним. Перед поливом рекомендується розбавити відвар водою кімнатної температури в співвідношенні 1: 1. Особливо корисне таке підживлення для всіх видів рослин в період вегетації.

Таке підживлення сприяє рясному цвітінню. Рослина отримає всі необхідні мікроелементи, відвар буряка послужить відмінною профілактикою захворювань. Поливати таким чином рослини слід один раз в тиждень.