Побачити ворону, це до смерті? Не тільки

До чого побачити ворону на твоєму підвіконні?
Якщо ви вірите в прикмети, то випадково побачивши ворона на своєму вікні, можете вирішити, що це знак. Ознака, яка говорить про те, що ось-ось у вашому домі хтось помре, передає Ukr.Media.

Адже довгий час саме ворони символізували смерть, у той час як стерв’ятники — війну.

Похоронили заживо: девушка 11 дней кричала и рвалась из …
Але це далеко не все, що можуть означати ворони в міфологічному сенсі. Визнайте, ворони — розумні птиці, вони володіють відмінною пам’яттю, а розвиток їх мозку пропорційно шимпанзе.

Що символізують ворони?

Смерть

Ворона відома як зловісне передвістя смерті, провісник, який спрямовує людські душі з царства живих у царство мертвих. Ворона володіє потужним знанням про життя і смерті. Тому поява ворони вважається попередженням або духовним благословенням.

Кажуть, коли смерть наближається, ворон буде приходити до будинку постійно, протягом декількох днів.

Зміни

Ворона — це ознака змін. Вони — уособлення закону і мудрості, вважається, що ворона бачить нашу душу.

Відомо, що ворони будують гнізда дуже високо, що дає їм можливість бачити все, що відбувається навколо них.

Крім того, ворони адаптуються до всього, можуть вижити практично в будь-якій ситуації, тому, коли ви бачите ворона — це знак, що настав час змін, у яких ви зможете адаптуватися.

Магія і ясновидіння

Ворони не тільки передають повідомлення про зміни, але і нагадують нам про магії навколо нас. Яскравий чорний колір ворона являє собою колір творіння. Звичайно, чорний колір — це колір ночі, породжує світло нового дня. Це уявлення про величезну силу, яку кожен з нас тримає, щоб оволодіти нашою власною долею.

Також відомо, що ворона може з’явитися, щоб допомогти людині пробудити його дар ясновидіння.

Тому, якщо ви раптом зустріли ворона, це означає, що вас чекають серйозні зміни, настав час жити у владі своєї справжньої особистості.

Іноді нам потрібно трохи нагадувати, щоб просто зупинитися і запитати себе: «Я живу по-справжньому? Я живу зі своїм справжнім «я»?»

Це священний закон, символ сили і духовний сенс ворона.

джерело