Пoчaлoсь! В Кpемлi від ранку пaнiка. Військова бронетехніка вже в Москві: з’явилося відео, того що відбувається в Росії

Бротентранспортери помічені на московських дорогах і на трасах, що ведуть до російської столиці. БТР їдуть у супроводі поліцейських машин з включеними світлосигнальними системами (мигалками).

Москвичі вже розмістили в Мережі кілька відео, знятих в основному автомобільними реєстраторами. Люди не сумніваються, що бронетехніка з’явилася в Москві не випадково, а саме напередодні  мітингів опозиції, запланованих на  23 січня на підтримку  Навального , повідомляє  Діалог.UA .

Москвичі відзначають, що ці мітинги – перші, коли  Кремль настільки сильно боїться свого народу, що вводить в столицю проти нього військові бронемашини.

По суті, це оголошення владою війни проти росіян – громадян, платників податків, виборців. Крім того, в Мережі з’являються фото, зроблені в  російських містах на вулицях і на площах, де повинні проводитися мітинги.https://www.youtube.com/embed/Ypu76DF9_88

Ці вулиці і площі вже зараз перекриті турнікетами, там чергують сотні поліцейських. Так, перекриті кілька московських вулиць, Палацова площа в Санкт-Петербурзі. Напевно, щось подібне відбувається і в інших містах РФ. Росіяни відзначають, що настільки сильно влада їх країни ще ніколи не боялася народу.