ПОЧАВСЯ ВІДЛОВ! Дикий випадок приголомшив Україну! Погляньте що творять … Таке може бути лиш в нашій країні

У столиці відбувся черговий випадок вилову чоловіків призовного віку на вулиці

Про це розповів Сергій Коломийченко, сина якого зловили прямо на вулиці і відвезли до райвідділу.

За його словами, інцидент стався вчора, 14 листопада, в Солом’янському районі.

“Сьогодні вранці дзвінок від мого сина. Він сказав, що йому зателефонували на мобільний і представилися поліцією.

Невідомі попросили вийти його на вулицю. Син вийшов на вулицю, де його схопили і без розмов посадили до транспортного засобу”, – розповідає Сергій.

Сергій зазначив, що його сина відразу записали як “ухильника”.

“Не дали одягнутися. Відразу сказали, що везуть до районного відділу в статусі ухильника від строкової служби”, – заявив він.

Також Сергій заявив, що син від армії не ухилявся і йому ні разу не приходила жодна повістка. Пізніше стало відомо, що молоду людину поліцейські відпустили, так як дізналися, що у нього є особистий адвокат.

Користувачі соцмережі неоднозначно відреагували на пост киянина і відзначили, що його син повинен пройти службу в армії, якщо у нього немає відхилень по здоров’ю.

“Ухильники”, “А навіщо ухилялися від служби?”, “А навіщо син тоді вийшов ?! А зараз обурюєтеся! А взагалі відслужити треба!”, “Він, як ухильник, підлягає кримінальній відповідальності. Вибачте, ви про що думали до 25 років “, – пишуть вони в коментарях.

Зазначимо, що наразі військовим комісаріатам дозволено вирішувати, де і як повідомляти призовників про необхідність прибуття до військової дільниці. Проте закон не дозволяє військкомам вимагати у призовників на вулиці або в іншому місці документи, які встановлюють особу. А без цього вручення повістки незаконне, адже перевіряти документи мають право лише поліцейські.

Варто зазначити, що куди більш суворі порядки призову діють на окупованих українських територіях. У ході осіннього призову до Збройних сил Росії мають намір призвати 2800 кримчан

Джерело