“Починаю боротися”. Алла Мазур зізналася, що у неї рак. Українці моляться

Ведуча телеканалу 1 + 1 Алла Мазур зізналася, що у неї діагностували злоякісну пухлину, яка утворилася у неї безсимптомно. Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі, щоб на власному прикладі показати кожній українській жінці, що після 45 років необхідно проходити профілактичний огляд хоча б раз на рік.

За словами Мазур, саме під час такого огляду у неї і виявили онкологію, про яку вона і не підозрювала.

“Ми повинні змінити ставлення до онкозахворювань в суспільстві. Навчитися говорити про них – відкрито і спокійно. І з рівня трагедії – переводити на рівень проблеми. Яку – можна вирішити. Тому що це, звичайно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим – у багатьох випадках. Головне – виявити вчасно”, – написала Алла Мазур та додала, що починає боротися зі своїм захворюванням.

“Вдячна собі, що ж знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюся на делікатність колег з інших видань “, – додала телеведуча.