Подивіться на цю гарну молоду жінку – це Наталочка Мойсеєнко… Вчора вночі її не стало… Виродки, які дорвалися до влади… Це Ви всі винні в смерті цієї жінки… Чуєте? Саме Ви!

Зараз я буду писати пост болю…
До можновладців- подивіться на цю гарну молоду жінку- це Наталочка Мойсеєнко.

Вчора вночі її не стало. Це Ви всі винні в смерті цієї жінки і ще багатьох і багатьох інших. Ваша політика ненажерлевості забирає життя в українців. Медична реформа кричите? До Супрун – на онкохворих коштів в Вас немає? Ви для чого приїхали в Україну? Знищувати нас? На підвищення зарплатні собі- коханим вистачає? На бали, відпочинок і переліти вистачає? Я бажаю Вам всім лікуватися саме як простим смертним в Україні, в наших лікарнях. В онколікарнях- де лікування онкохворих перетворено також на бізнес. Виродки, які дорвалися до влади- Ви всі винні в знищенні українців! Чуєте? Саме Ви! А знаєте як сильно Наталка хотіла жити? Та вам то байдуже- Ви ж навіть з бронхітом лікуєтеся за кордоном. Так от я Вам скажу і прошу всіх українців підтримати- щоби жодна можновладна свиня не сміла їздити лікуватися за кордон!!! ЖОДНА!!!
class=”code-block code-block-2″>
І коли Ви, свині, отримуєте баснословні кошти за свою бездіяльність- перед Вашими очима нехай стоять всі ті, що так і не дочекалися гідного лікування, яке їм обіцяно КОНСТИТУЦІЄЮ України!

Джерело