“Подзвонив до матері, вибачився і…”: Відомий депутат вистрелив собі у груди

Депутат Житомирської обласної ради вранці 7 березня вистрелив собі у груди – й потрапив до лікарні, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляє поліція Житомирщини, не називаючи імені постраждалого. За даними Житомир.info, потерпілий – депутат від партії УКРОП Сергій Грищенко.

“Уранці 7 березня до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію з вогнепальним пораненням 42-річного жителя м. Коростеня. Попередньо з’ясовано, що чоловік намагався покінчити життя самогубством, сповістивши про свої наміри рідних”, – сказано в повідомленні поліції.

За зібраною правоохоронцями інформацією, близько 4 ранку чоловік зателефонував своїй матері і повідомив, що має намір вкоротити собі віку – а вже за дві години його госпіталізували з вогнепальним пораненням грудної клітини.

“Попередньо, чоловік вистрелив у себе із власного зареєстрованого карабіна. Нині лікарі рятують його життя у медичному закладі”, – сказано в повідомленні поліції.

За фактом травмування чоловіка поліція розпочала відповідні перевірки, у ході яких розглядаються усі можливі версії розвитку подій та причини.

Як пише Житомир.info, начальник ГУ Нацполіції В’ячеслав Печененко на сесії облради 7 березня розповів, що депутат вистрелив у себе з зареєстрованого карабіна “Сайгак”.

“Біля 4 години ночі він подзвонив до матері, повідомив, щоб вона його вибачила за все, попрощався і відключив телефон. Вона відправила до нього свого другого сина, який вже побачив його з пораненням. Він був доставлений до лікарні, йому вже зробили операцію, він при свідомості”, – сказав Печененко.

Але колега Грищенка по фракції УКРОП Віталій Науменко заперечив версію самогубства: “Прийшов в себе Грищенко – і нашим співробітникам сказав, що він це не навмисне, випадковий постріл”.

“Слідство ще не завершене. Навіщо Ви говорите про самогубство?”, – сказав Науменко Печененку.

Грищенко (14.03.1976 р. н) є секретарем постійної комісії питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку Житомирської обласної ради.

Він живе в Коростені й займається приватним підприємництвом.